Behandelingen & prijzen

Duidelijk kiezen. Prijs meteen erbij.

Kijk wat je wil laten doen, lees de korte uitleg en kies de optie die bij je haar past.
Twijfel je? Vraag het mij gewoon.

Enkel op afspraak · online boeken of bellen, wat jou het best past

Montibello Decode Texture Builder stylingproduct

Dames

Snit

Snit dames

Een dames snit zonder wassen en drogen.

Maak een afspraak

Zonder wassen & drogen€25

Brushing

Alleen wassen en mooi laten afwerken? Kies brushing. Mag er ook wat van de lengte of vorm af? Kies brushing & snit.

Wassen & brushing

Wassen, verzorgen en brushen voor een mooi afgewerkt resultaat.

Boek wassen & brushing

Kort en tot de schouder€30 Onder de schouder€34 Tot in de taille€40

Wassen, brushing & snit

Wassen, knippen en brushen in één afspraak.

Boek brushing & snit

Kort en tot de schouder€50 Onder de schouder€54 Tot in de taille€60

Brushing met krullen of beach waves

Na de brushing werk ik je haar af met extra beweging, krullen of beach waves.

Maak een afspraak

€40

Krullen of beach waves zonder wassen

Een coole afwerking met krullen of waves (je haar wordt niet gewassen).

Maak een afspraak

€25

Opsteken

Voor een feest, gelegenheid of gewoon omdat je haar eens mooi mag zitten.

Maak een afspraak

€38

Mis-en-plis

Wassen & mis-en-plis

Wassen, klassiek ingerold en opgekamd.

Maak een afspraak

€30

Wassen, mis-en-plis & snit

Wassen, snit, klassiek ingerold en opgekamd.

Maak een afspraak

€50

Kleuring

Wil je jouw uitgroei bijwerken? Kies de gewone kleuring. Denk je aan een grotere kleurverandering en twijfel je wat je nodig hebt?
Bel me gerust even.

Vraag het aan Sofie op 0495 18 84 71

Lees waarom ik voor Montibello kies

Kleuring & brushing

Kleuren van de uitgroei, wassen en brushen.

Boek kleuring & brushing

Kort en tot de schouder€72 Onder de schouder€78 Tot in de taille€84

Kleuring, brushing & snit

Kleuren van de uitgroei, wassen, snit en brushen.

Boek kleuring, snit & brushing

Kort en tot de schouder€93 Onder de schouder€99 Tot in de taille€105

Toner

Een toner is een kleurbehandeling die ongewenste tinten neutraliseert en het haar een frisse, glanzende en gewenste nuance geeft. Met Éclat van Montibello.

€22

Kort en tot de schouder

Je haar komt tot ongeveer aan de schouder.

Onder de schouder

Je haar valt duidelijk voorbij de schouder.

Tot in de taille

Je haar valt tot aan je taille.

Balayage

Balayage

Balayage is maatwerk. Je huidige kleur, haarlengte en het resultaat dat je wil maken verschil. Daarom wil ik dit eerst goed bekijken.

Enkel na telefonische afspraak

Permanent

Permanent & brushing

Wassen, permanent, verzorging en brushen.

Maak een afspraak

€85

Permanent, brushing & snit

Wassen, permanent, verzorging, snit en brushen.

Maak een afspraak

€105

Permanent & mis-en-plis

Permanent met mis-en-plis als afwerking.

Maak een afspraak

€85

Permanent, mis-en-plis & snit

Permanent gecombineerd met snit en mis-en-plis.

Maak een afspraak

€105

Extra intense verzorging

Montibello HOP

Een extra verzorgend masker met Montibello HOP.

€7

Heren

Extra intense verzorging

Een extra verzorgend masker met Montibello HOP.

€7

Kinderen

De prijzen zijn ingedeeld volgens leeftijd.

Twijfel je wat je moet kiezen?

Geen probleem. Lees de korte uitleg bij de behandeling. Is het nog niet duidelijk, bel me dan gewoon even op.

Kleur & verzorging

Wat ik gebruik, kies ik niet zomaar.

Ik wil niet zomaar wassen, kleuren en afwerken. Ik wil kunnen kiezen wat je haar nodig heeft. Daarom werk ik met verschillende duurzame lijnen van Montibello, voor verzorging, kleur en styling zonder chemische producten.

Ik ben in de zoektocht naar de beste producten beland in Spanje waar ze al jaren ervaring hebben met duurzame natuurlijke producten die toch je bankkaart niet laten ontploffen.

Shampoo en maskers uit de HOP-lijn van Montibello op het schap in het salon

Klaar om te kiezen?

Kies je behandeling en bekijk meteen wanneer ik plaats heb.

Geen account nodig. Je betaalt pas in het salon.

Bel me Maak een afspraak